solaris preloader
cross out

Covid 19

ZASADY BEZPIECZNEGO FUNKCJONOWANIA OBIEKTU W SYTUACJI ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGODrodzy Goście,
chcielibyśmy podkreślić, że higiena i czystość w obiekcie zawsze były dla nas priorytetem, co miało też odzwierciedlenie w Państwa wysokich ocenach. Używanie podczas sprzątania na szeroką skalę preparatów dezynfekujących, działanie zgodnie z procedurami HACCP w gastronomii, czy też bieżąca konserwacja instalacji i urządzeń, od początku były i są dla nas codziennością gwarantującą odpowiedzialne i bezpieczne świadczenie usług.

Jednakże funkcjonowanie w szczególnej sytuacji, jaką jest pandemia, wymaga od nas dostosowania procedur do zasad bezpieczeństwa i higieny, które mają za zadanie chronić Gości i pracowników przed zakażeniem. Zapewniamy, że przeszkoliliśmy personel oraz wdrożyliśmy i przestrzegamy poniższych procedur, opracowanych w oparciu o wytyczne Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Wierzymy, że dzięki nim Państwa pobyt w naszym hotelu będzie bezpieczny oraz pozwoli cieszyć się nadmorskim klimatem i czerpać energię z pięknej natury wybrzeża.


W celu zabezpieczenia Państwa pobytu, podjęliśmy następujące kroki:
 1. Hotel przyjmuje na pobyt wyłącznie osoby zdrowe. W przypadku stwierdzenia wyraźnych oznak choroby jak uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu, temperatura ciała powyżej 37 stopni Gość i osoby mu towarzyszące nie zostaną wpuszczone na teren hotelu. (Gość wypełnia oświadczenie o stanie zdrowia w związku z COVID-19)
 2. Przy wejściu do hotelu Goście mają obowiązek zdezynfekowania rąk – dozownik z odpowiednim środkiem znajduje się przy wejściu głównym do obiektu.
 3. Przy stanowisku recepcyjnym może przebywać tylko jeden Gość.
 4. Stanowisko recepcyjne zostało wyposażone w przegrody oddzielające pracowników od Gości, a blaty, terminale płatnicze i klucze są po każdym Gościu dezynfekowane.
 5. Przebywanie w pokojach osób niezakwaterowanych w obiekcie jest niedozwolone (brak możliwości odwiedzin przez osoby z zewnątrz).
 6. Osoby przebywające w częściach wspólnych są zobowiązane do noszenia maseczek, stosownie do wytycznych Ministerstwa Zdrowia.
 7. Pokoje dokładnie wietrzymy i sprzątamy z zastosowaniem szczególnych procedur dezynfekcji (m.in. meble, klamki, uchwyty, piloty do telewizora, telefony, czajniki). Personel pracuje w rękawiczkach i maseczkach.
 8. Narzuty na łóżka zostały usunięte.
 9. Części ogólnodostępne są regularnie dezynfekowane.
 10. W recepcji dostępne są w sprzedaży maseczki oraz płyny dezynfekujące.
 11. Wymiana ręczników odbywa się na życzenie gościa. Należy powiadomić obsługę w recepcji lub przez telefon/SMS  pod numer 781162510.
 12. Śniadania serwowane będą do stolika. 


Przedstawione w niniejszym dokumencie zasady stanowią element Regulaminu. Niestosowanie się do nich będzie traktowane jako narażenie bezpieczeństwa innych osób i może skutkować pozbawieniem możliwości kontynuowania pobytu.
Oferty specjalne Przygotowane specjalnie dla Ciebie
powrót

Zarezerwuj teraz, z gwarancją ceny!

solaris preloader
Bezpieczny nocleg Covid free zone